červen

středa
1
června
18:30

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

zájezd pardubice

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

zájezd pardubice


 
čtvrtek
2
června
18:00

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

zájezd ostrava

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

zájezd ostrava, aula všb


 
pátek
3
června
18:30

maryša

autor alois mrštík, vilém mrštík
režie janka ryšánek schmiedtová

sk. B

klasika z nejklasičtějších u bezručů / my víme, co je pro tebe dobré, dcero naše / cesta z nesvobody? / uvařit kávu / hodně hořkou / děvčico nešťastná, tys ho otrávila?

sk. B

sobota
4
června
18:30

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

sk. X

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

sk. X


vyprodáno
pondělí
6
června
18:30

1984

autor george orwell
režie jan mikulášek

derniéra

šokující sci-fi utopie, či temné obrazy z české minulosti? / jisté je, že velký bratr tě stále sleduje!!! / dramatizace alegorického románu „1984", děsivého příběhu o manipulaci s lidskou myslí

derniéra


vyprodáno
úterý
7
června
18:30

mistr a markétka

autor michail bulgakov
režie alexandr minajev

derniéra

po čertech zběsilá jízda / svět je vzhůru nohama / co nás zachrání? / víra, láska a černá magie / mistr+markétka=VŠL / veleslavný příběh poprvé u bezručů / a co na to černý kocour? / mňau!

derniéra


vyprodáno
středa
8
června
18:30

šikmý kostel

autor karin lednická
režie janka ryšánek schmiedtová

minulost ztracená pod černou zemí / zející hroby / uhlím to začalo, uhlím to skončí / domy se naklání a propadají / dobrý bože – jen to ne / barboro, julko, ludwiku, pojďte už, je čas!


vyprodáno
čtvrtek
9
června
16:30

šikmý kostel

autor karin lednická
režie janka ryšánek schmiedtová

zájezd zlín

minulost ztracená pod černou zemí / zející hroby / uhlím to začalo, uhlím to skončí / domy se naklání a propadají / dobrý bože – jen to ne / barboro, julko, ludwiku, pojďte už, je čas!

zájezd zlín, festival setkání/stretnutie


 
pátek
10
června
19:00

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

zájezd brno

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

zájezd brno, festival dokořán


 
pondělí
13
června
18:30

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?


vyprodáno
úterý
14
června
18:30

skořápka

autor ian mcewan
režie miřenka čechová, petr boháč

příběh vzhůru nohama / byla nebyla jedna vražda / humory lidského nitra / všude dobře, u mámy nejlíp / alibi na devět měsíců / hlasitě čvachtající srdce / pomsta bude sladká / kdopak to mluví?

středa
15
června
18:30

lásky jedné plavovlásky

autor jaroslav papoušek, miloš forman, ivan passer
režie jan holec

tancovačka, jak má být / sex education po česku / pánové a dámy, zadejte se / bloncka nebude sedět v koutě / vždyť se můžou koukat, kam chtěj / a byli spolu šťastni až do rána / kdo to tu spí?

čtvrtek
16
června
17:30

lásky jedné plavovlásky

autor jaroslav papoušek, miloš forman, ivan passer
režie jan holec

zadáno

tancovačka, jak má být / sex education po česku / pánové a dámy, zadejte se / bloncka nebude sedět v koutě / vždyť se můžou koukat, kam chtěj / a byli spolu šťastni až do rána / kdo to tu spí?

zadáno


 
pátek
17
června
19:00

maryša

autor alois mrštík, vilém mrštík
režie janka ryšánek schmiedtová

zájezd nový bydžov

klasika z nejklasičtějších u bezručů / my víme, co je pro tebe dobré, dcero naše / cesta z nesvobody? / uvařit kávu / hodně hořkou / děvčico nešťastná, tys ho otrávila?

zájezd nový bydžov


 
pondělí
20
června
18:30

bratři karamazovi

autor fjodor michajlovič dostojevskij
režie jan holec

dějiny jedné rodiny / román nad romány / otcovražedné hledání pravdy / chlípníci a vroucí srdce / proč žije takový člověk / kluci nepláčou / mají čerti háky? / všichni jsme karamazové

úterý
21
června
20:30

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

zájezd brno

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

zájezd brno, divadlo bolka polívky, open-air


 
středa
22
června
18:30

šikmý kostel

autor karin lednická
režie janka ryšánek schmiedtová

minulost ztracená pod černou zemí / zející hroby / uhlím to začalo, uhlím to skončí / domy se naklání a propadají / dobrý bože – jen to ne / barboro, julko, ludwiku, pojďte už, je čas!


vyprodáno
čtvrtek
23
června
19:00

špinarka

autor tomáš dianiška
režie tomáš dianiška

zájezd frýdek-místek

dokumentární fikce o ní / slzy na krajíčku místo kávy polykám / to víš, sny zůstanou / teď mi po zádech jak o závod tančí mráz / jak dlouho s ní dokážete držet krok v putyce?

zájezd frýdek-místek


 
pátek
24
června
20:00

šikmý kostel

autor karin lednická
režie janka ryšánek schmiedtová

zájezd olomouc

minulost ztracená pod černou zemí / zející hroby / uhlím to začalo, uhlím to skončí / domy se naklání a propadají / dobrý bože – jen to ne / barboro, julko, ludwiku, pojďte už, je čas!

zájezd olomouc, festival divadelní flóra, open-air


 
pondělí
27
června
15:00

skořápka

autor ian mcewan
režie miřenka čechová, petr boháč

zájezd hradec králové

příběh vzhůru nohama / byla nebyla jedna vražda / humory lidského nitra / všude dobře, u mámy nejlíp / alibi na devět měsíců / hlasitě čvachtající srdce / pomsta bude sladká / kdopak to mluví?

zájezd hradec králové, festival regiony